Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

14 grudnia 2013 odbyły się kolejne zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Stalowej Woli.

Małych Żaków przywitała pani Małgorzata Stańczak dyrektor Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Stalowej Woli, a następnie zaprezentowała dzieciom: Jak zrobić świąteczną choinkę? Czyli Origami krok po kroku. Podczas tych zajęć Mali Żacy musieli wykazać się precyzyjnością i cierpliwością przy składaniu choinki orgiami. Za obecność na zajęciach i zrobienie choinki dzieci otrzymały pieczątki do Legitymacji Małego Żaka. Następnie przyszedł czas na ruch i zabawę, którą poprowadził Konrad Mężyński.

Kolejny wykład – dr Elżbiety Głuszec dotyczył świątecznych obyczajów panujących w Rosji i rozpoczął się od zabawy z Matrioszką czyli zabawką składająca się z pewnej liczby drewnianych lalek, z których każda jest mniejsza od poprzedniej. Matrioszki są charakterystycznym elementem rosyjskiej kultury ludowej. Dziewczynki były zachwycone Matrioszkami. Mali Żacy nauczyli się także składać życzenia świąteczne w języku rosyjskim.

Ostatni wykład pt. „Wizerunek Firmy” poprowadził dr Robert Pankiewicz. Mali Studenci dowiedzieli się czym jest wizerunek firmy, jak o niego dbać i promować go. Poznali również formy Public Relations (przedstawione na prezentacji multimedialnej), których celem jest m.in. odpowiednie oddziaływanie na przekonania klientów, kształtowanie ich przychylnych opinii oraz tworzenie korzystnego wizerunku firmy.

Po zajęciach Mali Studenci udali się na plac Miejskiego Domu Kultury, na którym czekała już choinka świąteczna, którą Mali Żacy ozdobili czerwoną kodardą.

Trwają zapisy na kolejne zajęcia. Szczegółowych informacji udziela Urszula Beetz Pełnomocnik Rektora pod nr tel 015 8446543, 0156427760, www.wse.stalowawola.pl.

Co nas wyróżnia:

  • ? Studia dostosowane do rynku pracy – nasze kierunki i specjalności odpowiadają na aktualne potrzeby pracodawców, co zwiększa szanse absolwentów na zatrudnienie.

    ? Praktyczne podejście do nauki – programy kształcenia łączą teorię z praktyką, umożliwiając zdobycie realnych umiejętności zawodowych.

    ? Atrakcyjny system stypendialny – wspieramy studentów, zapewniając różnorodne formy wsparcia finansowego.

    ? Dołącz do grona studentów Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli!

Skontaktuj się z nami

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Stalowej Woli

Tel./fax. 15 844 54 88
e-mail: dziekanat@wse.stalowawola.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 2a, 37-450 Stalowa Wola
NIP 865 180 11 94, REGON 830 330 048

Kontakt dla obcokrajowców mieszkających w Polsce: info@wse.stalowawola.pl

Konto : Bank PKO BP : 53102010420000870206130753

ytfb

WSE Stalowa Wola © 2026